regeneracjatonerow.waw.pl

Drukarki, komputery | Porady zakupowe

Największe wygrane w ruletce online

bakarat

Ruletka to bardzo popularna gra stołowa, gdzie można wygrać naprawdę spore pieniądze. Przekonał się już o tym niejeden gracz, któremu ruletka zafundowała znaczne powiększenie portfela. Jeżeli chcecie sprawdzić, jak wyglądają jedni z największych zwycięzców w ruletce, zapraszamy do zapoznania się z poniższymi graczami.

Gracz z Kanady – 170 000 USD

Pierwszy zwycięzca, który powinien znaleźć się na tej liście, pochodzi z Kanady. Jego szczęśliwy dzień nadszedł w lipcu 2021 roku. Gracz ten lubił grać w różne wersje ruletki na żywo, co w efekcie znacznie zadziałało na jego korzyść.

Kandayjczyk sam przyznał, iż w głębi serca czuł, że nadchodzi szczęśliwy numer. Z tego względu w ostatniej chwili zaczął stawiać pieniądze właśnie na tę cyfrę. A kiedy kulka wylądowała na numerze 2, przyniosła mu bardzo wysoką nagrodę. Jakby nie było, ruletka to gra losowa. Jednak Kanadyjczyk miał tutaj sporo szczęścia.

Gracz z Arabii Saudyjskiej – 446 659 GBP

Gracz z Arabii Saudyjskiej na co dzień zajmował się prowadzeniem kwiaciarni. Aczkolwiek w wolnych chwilach uwielbiał oddawać się rozgrywce na prawdziwe pieniądze – głównie w takich grach, jak ruletka i blackjack.

Gracz rozpoczął swoją grę z saldem początkowym w wysokości 60 000 GBP i zarobił znakomite pieniądze w kasynie na żywo, grając zarówno w blackjacka, jak i w ruletkę. Zgarnięcie bardzo dużej wygranej opierało się tutaj na wygraniu sześciu prostych zakładów z rzędu. A to wcale nie jest łatwy wyczyn.

Gracz z Kanady – 848 000 CAD

Kolejny gracz z z Kanady pracował w branży budowlanej i był zaznajomiony z projektami dużych konstrukcji. Jest on wielkim fanem Quantum Roulette Live od Playtech, jednej z wersji ruletki na żywo dostępnych w najlepszych kasynach online. I dlatego postanowił spróbować szczęścia właśnie w tej grze.

Szczęście z pewnością sprzyjało Kanadyjczykowi, ponieważ w pewnym momencie osiągnął mnożnik x400, aby wygrać olbrzymią wygraną. Kwota wydawała się zbyt piękna, aby była prawdziwa. Dowodem tego może być fakt, że po oznajmieniu tej decyzji żonie i rodzinie, nikt nie uwierzył, że wygrana wyniosła aż 848 000 CAD.

Gracz z Danii – 2 000 000 USD

Jeden z największych zwycięzców w ruletce na żywo pochodzi z Danii, gdzie pracował w lokalnej fabryce. Ten hazardzista bardzo lubił grę na automatach online i w ruletkę na żywo. Biorąc pod uwagę, że gracz zaczął od całkowitego depozytu w wysokości 700 USD, jego sukces musi być jednym z największych wśród miłośników ruletki.

Rozpoczynając ruletkę na żywo, Duńczyk trafił siedem razy z rzędu, grając w wersję Age of the Gods Live Roulette. W pewnej chwili zdecydował, że postanowi nieco poigrać z losem, z racji czego postawił całkowity zakład w wysokości 666,60 USD. Dzięki temu udało mu się zgarnąć za jednym zamachem aż 793 040 USD.

Gracz z Kuwejtu – 4 049 530,00 USD

Zwycięzca z Kuwejtu grał na żywo w ruletkę i automaty w renomowanych kasynach internetowych. I pewnego dnia udowodnił, że jest silnym graczem, z którym naprawdę należy się liczyć. A to dlatego, że w ciągu kilku miesięcy zaliczył serię wielu wygranych. Rozpoczął swoją przygodę z bankrollem w wysokości 25 000 USD i wygrał 385 600 USD.

Ponadto, miesiąc wcześniej zgarnął 138 608 USD, a jeszcze miesiąc wcześniej 124 215 USD. W sumie, dzięki swoim wielu wygranym, gracz z Kuwejtu wygrał łącznie ponad 4 milionów dolarów.

I chociaż są to najwięksi zwycięzcy w ruletce w kasynach online, należy zaznaczyć, że takich szczęśliwców jest znacznie więcej. Dlatego, jeżeli mamy ochotę dołączyć do tego grona, najpierw powinniśmy się nauczyć zasad gry, wybrać ruletkę z najniższą przewagą kasyna i określić swój bankroll. Dobrą opcją jest także skorzystanie z bonusów bez depozytu na kasyno.info, które oferują darmową grę w najlepszych kasynach na sieci.

Jeżeli zdecydujemy się na bonus gotówkowy, otrzymamy dodatkowe środki od kasyna online, które będziemy mogli wykorzystać na grę przy wirtualnych stołach. Pamiętajmy tylko, aby wybierać wyłącznie kasyna online z aktualną licencją na prowadzenie działalności hazardowej.