content top

Gdzie regenerować tonery?

W każdej chwili możesz ją zlecić u nas 🙂  – naszą siedzibą jest Warszawa ale działamy na terenie całej Polski. Zdarza się, że nasi stali Klienci przysyłają nam całe kartony tonerów do regeneracji z drugiego końca kraju…

Na koszty użytkowania drukarki składa się kilka czynników. Pierwszy to technologia, którą trzeba nabyć, do tego dochodzą koszty zasilania i materiałów eksploatowanych podczas procesu drukowania. To przede wszystkim papier i toner. O ile na papierze nie bardzo można oszczędzić, co najwyżej kupić trochę tańszy, to już toner daje możliwości skoncentrowania się na tańszych rozwiązaniach. W poszukiwaniu tanich możliwości użytkownicy decydują się na zlecanie regeneracji w punktach usługowych w swoim mieście lub szukają ofert za pośrednictwem Internetu.

Wiele firm działających na szeroką skalę umożliwia wykonanie swoich usług na odległość. Regenerację warto zlecać tylko takiemu podmiotowi, który ma doświadczenie w pracy z tonerami różnych producentów, posiada odpowiednie urządzenia umożliwiające dokonanie rzetelnej regeneracji i jednocześnie zapewnia wiedzę technologiczną w temacie. Zdecydowanie najpopularniejszym producentem tonerów i drukarek dostępnych na polskim rynku jest HP i z regeneracją tych produktów nigdzie nie powinno być problemów, podobnie jest z produktami firmy Samsung i Epson.

Zasadniczo nie każdy toner może być regenerowany, nie każdy opłaca się regenerować, a klient który nie zdaje sobie z tego sprawy powinien być uprzedzony przez usługodawcę o takiej możliwości.

My działając w sieci często świadczymy usługi na odległość, zużyty toner można przesłać do zbadania i regeneracji. Po dokonanym zabiegu zregenerowany toner zostaje odesłany do właściciela. Zaletą takiego rozwiązania będzie na pewno konkurencyjna cena, niestety trzeba się liczyć z tym że całość zajmie przynajmniej kilka dni, jako że trzeba doliczyć czas na przesyłkę w obydwie strony.

W przypadku usług regeneracji wielu tonerów – powyżej 300 zł – pokrywamy koszty transportu.